Bu Görüntülere Yürek Dayanmaz! Kreşte Çocuğa Yapılanlar Kan Dondurdu

Sosyal medya üzerinde paylaşım rekorları kıran görüntülerde bir kreşte öğretmenin minik çocuğun ağlamasını susturması için uyguladığı sistem yok artık dedirtti. İşte olayın detayı...

Bu Görüntülere Yürek Dayanmaz! Kreşte Çocuğa Yapılanlar Kan Dondurdu

"GÖRÜNTÜLERİ PSİKOLOJİK AÇIDAN UYGUN OLMADIĞI İÇİN YAYINLAYAMIYORUZ"

Twitter üzerinde rekor sayıda paylaşım alan bir video incelemeye alındı.

Video Ankara'da bulunan bir kreşte çekilirken orada öğrenim gören minik çocuğun "sözde anaokulu öğretmeni" olduğu "bir kişi" tarafından ağlaması susturulması için uyguladığı baskı kan dondurdu.

Anne ve babaların çocuklarını kim veya kimlere emanet ettikleri bu görüntülerle ortaya çıkarken söz konusu videoyu "stajyer olarak görevli" olan bir kişinin çektiği ve "bu rezilliği" görüntülmemek açısında sosyal medya hesaplarından paylaştığı iddia ediliyor.

Ancak görüntü hakkında ne zaman ve kim tarafından kayıtlara alındığı henüz bilinmezken olayın akıbeti de aynı şekilde merak ediliyor.

Kamupersoneli.net olarak videoyu sosyal medyada gördüğümüz ve yaptığımız incelemelerimizde "anne ve babaların" çocuklarını kimlere emanet ettikleri konusunda iyi karar vermeleri gerektiğini söylemeliyiz.

Zira bu görüntülerde anaokulu öğretmeninin ağlayan minik çocuğu yere yatırıp üzerine baskı uygulaması ve nefessiz kalarak çırpınmasını izlemek kan donduruyor.

"GÖRÜNTÜLERİ PSİKOLOJİK AÇIDAN UYGUN OLMADIĞI İÇİN YAYINLAYAMIYORUZ"

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 22:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Perihan
Perihan - 6 ay Önce

Allaha inancı olmayan insanda vicdan olmaz.vicdani olmayan insanda herşeyi yapar. O günahsız zavallı cocuk o vicdansizin M erhametine emanet edilmiş

Nadir
Nadir - 6 ay Önce

Yazıklar olsun.cocugun annesi yokmu.babasi yokmu.öyle anne baba yada yazıklar olsun