Bu hafta vakaların en çok arttığı bölgeler açıklandı!

Bu hafta vakaların en çok arttığı bölgeler açıklandı!

Mart ayından beri gündemimizden düşmeyen koronavirüs salgınında Sağlık Bakanlığı tarafından her geçen gün yeni veriler açıklanmaya devam ediliyor. Kamupersoneli.net olarak Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı son verilere göre bu hafta vakaların en çok artış gösterdiği bölgeleri sizler için derledik.

1 Kasım - 7 Kasım tarihleri arasında koronavirüs günlük raporlarının yayınlanmasıyla birlikte, bu hafta vakaların en çok artış gösterdiği bölgeler de belli olmuş oldu. Kamupersoneli.net olarak Bakanlığın verilerinden derlediğimiz haberimizde..

1 KASIM

Açıklanan verilerde 1 Kasım tarihinde en çok vakaların arttığı bölge Doğu Marmara Bölgesi olarak ifade edildi. İşte 1 Kasım bölge bölge koronavirüs verileri

2 KASIM

2 Kasım koronavirüs verilerinde en fazla artış Batı Marmara Bölgesi'nde yaşanırken, en fazla artış Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde meydana geldi. 2 Kasım bölge bölge koronavirüs verileri

3 KASIM

3 Kasım koronavirüs tablosuna göre en fazla azalış Ortadoğu Anadolu Bölgesi'nde meydana gelirken, en yüksek artış Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yaşandı. 3 Kasım bölge bölge koronavirüs verileri

4 KASIM

4 Kasım'da tarihinde hastaneye yatırılan hasta sayısında en fazla azalış Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde olurken, taburcu sayısındaki artış Batı Marmara Bölgesi'nde kaydedilmiştir. Yeni hasta sayısındaki artış Doğu Karadeniz Bölgesi'nde kaydedildi.

5 KASIM

5 Kasım koronavirüs verilerine göre yeni hasta sayısında en yüksek artış Doğu Marmara Bölgesi'nde kaydedilirken, taburcu hasta sayısındaki artış Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde olduğu belirtildi.

6 KASIM

6 Kasım koronavirüs verilerine göre yeni hasta sayısında en yüksek artış Batı Marmara Bölgesi'nde kaydedilirken, taburcu hasta sayısındaki artış Ortadoğu Anadolu Bölgesi'nde olduğu belirtildi.

7 KASIM

7 Kasım koronavirüs verilerine göre yeni hasta sayısında en yüksek artış Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde kaydedilirken, taburcu hasta sayısındaki artış Doğu Marmara Bölgesi'nde olduğu belirtildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.