Buket Aydın'ın Kanal D'ye Yeniden Döneceğine Dair Flaş İddialar Ortaya Atıldı

Geçtiğimiz günlerde 'Kanal D' haber başkanı ve ana haber bülteni sunucusu olarak sürdürdüğü görevden kovulduğu iddia edilen Buket Aydın hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Demirören Grubu’nun eski Dijital Yayın Koordinatörü Serkut Bozkurt, Aydın'ın araya 'Ankara'dan tanıdıklar' koyarak, Kanal D'ye tekrar dönüş yapacağını öne sürdü.

GÜNDEM 28.04.2019, 11:15 28.04.2019, 22:36
Buket Aydın'ın Kanal D'ye Yeniden Döneceğine Dair Flaş İddialar Ortaya Atıldı

Cnn Türk'te yaptığı 40 programı, Kanal D ana haber bülteni sunucusu ve 'haber başkanı' olarak sürdürdüğü görevine geçtiğimiz günlerde kovularak veda ettiği iddia edilen Buket Aydın hakkında ortaya yeni bir iddia öne atıldı.

Buket Aydın'ın görevine geçtiğimiz cuma günü son verildiği dile getirilmiş, Aydın'ın yerine CNN Türk'ün haber sunucusu Semiha Şahin Kanal D Ana Haberi sunmuştu.

Stüdyodan Güvenlik Eşliğinde Çıkarıldığı İddia Edildi

Aydın'ın "Bülteni ben sunacağım" diyerek stüdyoya girmeye çalıştığı ancak kanal güvenliği kendisini zorla dışarı çıkardığı öne sürülmüştü. Edinilen bilgilere göre Buket Aydın kendini odasına kilitleyip, içeriye kimseyi almamış,  Aydın'ın odasının önünde ve stüdyonun girişinde güvenlik görevlisi beklemişti. Buket Aydın, kanalın bulunduğu binadan güvenlik eşliğinde dışarı çıkarıldığı öğrenilmişti.

Aydın konuyla ilgili, 'izne çıktığı' açıklamasını yaptı.

Bozkurt: "Pazartesi Yine Ekranda Olacak"

Konuyla ilgili olarak Demirören Grubu’nun eski Dijital Yayın Koordinatörü Serkut Bozkurt, Twitter hesabından şu flaş iddiayı paylaştı:

“Taze medya dedikodusu; Buket Aydın, Kanal D’ye geri dönebilmek için Ankara’dan birilerini araya koymuş. Duyduğuma göre, Pazartesi yine ekranda olacak.”

Bu iddiaya henüz Kanal D yönetiminde veya Buket Aydın'dan bir cevap gelmiş değil.

Yorumlar (0)