Bülent Serttaş Dolandırıldı ! Ünlü Sanatçı Savcılığa Koştu

Ünlü sanatçı Bülent Serttaş şokta... Telefon dolandırıcılarının son durağı Bülent Serttaş oldu. Ünlü sanatçı dolandırıldığını anlayınca hemen savcılığa koştu.

Bülent Serttaş Dolandırıldı ! Ünlü Sanatçı Savcılığa Koştu

Ünlü sanatçı Bülent Serttaş dolandırıldı.

Serttaş kendisini Erzincan Valisi olarak tanıtan ve yardım kampanyasına katılması için mesaj bırakan dolandırıcıları aradı. Serttaş'ın telefonda görüştüğü dolandırıcı tekerlekli sandalye kampanyasına destek vermesi için çağrıda bulundu. Dolandırıcıyı Vali sanan Bülent Serttaş dolandırıcının ricasını kırmayarak yardımda bulunacağını söyledi.

15 Bin TL Yatırdı

Dolandırıcının vermiş olduğu hesap numarasına yardım olarak 15 bin TL para yatırdı.

Tekrar Arayınca Dolandırıldığını Anladı

Ünlü şarkıcı parayı yatırdıktan sonra kendisini Vali olarak tanıtan dolandırıcıyı tekrar aradı. Numarayı aradığında numaranın kullanım dışı olduğunu gören Serttaş, dolandırıldığı anlayıp hemen savcılığa koştu.

Dolandırıcılar Ankara'da Tespit Edildi

Dolandırıldığını anlayan ünlü şarkıcı savcılığa suç duyurusunda bulundu. Serttaş kendisini vali olarak tanıtıp dolandıran şahıslardan şikayetçi oldu. Dolandırıcı 2 kişinin Ankara'da olduğu tespit edildi ve haklarında yakalama kararı çıkartıldı. Olayla ilgili soruşturma yetkililer tarafından devam ediyor.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2017, 10:13
YORUM EKLE