Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe'den İstifa İddialarına Yönelik Açıklama!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, istifa iddialarına yönelik bir açıklama yaptı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe'den İstifa İddialarına Yönelik Açıklama!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı belediye başkanlarının istifasını istediği yönündeki haberler üzerine Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe sosyal medya hesabı üzerinden konuya ilişkin bir açıklama yaptı.

''GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR''

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı belediye başkanlarının istifasını istiyor iddialarının gerçeği yansıtmadığını aktararak bu tür haberlerin şahsına yönelik algı oluşturmak için yapıldığını iddia etti. 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin konuya ilişkin yapmış olduğu paylaşım,

"Bazı basın-yayın organlarında Sayın Cumhurbaşkanımızın istifamı istediği yönündeki haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Bu tür haberler şahsıma yönelik algı oluşturmak için yapılan maksatlı ve yalan haberlerdir."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE