banner731

Çalışma Bakanı Sarıeroğlu'dan Flaş Taşerona Kadro Açıklaması!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, taşerona kadro verilmesine ilişkin çok önemli bir açıklamada bulundu.

GÜNDEM 17.09.2017, 17:47 08.02.2019, 16:46
Çalışma Bakanı Sarıeroğlu'dan Flaş Taşerona Kadro Açıklaması!

Taşeron işçiye kadro konusunda, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, çok önemli bir açıklamada bulundu. 

TAŞERONA KADRO AÇIKLAMASI

Binlerce işçinin sabırsızlıkla beklediği taşerona kadro çalışmalarına ilişkin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'ndan geldi. Bakan Sarıeroğlu taşeron işçilere kadro verilmesine yönelik yapmış olduğu açıklamasında, taşerona kadro düzenlemesinin yıl sonunda biteceğini vurguladı. 

''KADRO ÇALIŞMASI YIL SONUNDA BİTECEK''

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'nun taşeron işçilerin kadroya alınmasına yönelik yapmış olduğu açıklama şu şekilde, "İnşallah taşerondaki kardeşlerimizin kamudaki istihdamları ile ilgili beklentilerini de karşılayabilmek için Maliye Bakanımızla çok ciddi bir çalışma içindeyiz. Bu çalışmalarımızı kısa bir sürede tamamlayıp kardeşlerimizle paylaşacağız. İnşallah sıkıntılarına, beklentilerine yeni yasama döneminde yeni yıla girmeden cevap vermiş olacağız. Yine çocuk işçilerle alakalı, mevsimlik tarım işçileriyle alakalı düzenlemeler yapacağız. Eskişehir'de de sayıları oldukça fazla. İnsan onuruna yakışır bir çalışmayla, yaşama şartlarıyla hayatın idamesi sağlanabilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz."

Yorumlar (3)
mağdur 2 yıl önce
10 yıl sonra memurluk kazandık fakat çalıştığımız yerden tazminatımızı talep ettik red aldık. adalet mi bu
sayın editör 2 yıl önce
bir zahmet bizim de sesimizi yükselt sana zahmet... tazminat yasası bir an önce geçsin mağduruzzz
dadaş 2 yıl önce
eveeeetttt :) diyor ki sayın bakan ölmüş olan bu konuyu ısıtıp ısıtıp getiricez milletin önüne.çünkü 2019 da seçim var.ne kadar akıllılar dimi milleti zinde tutmak için:)