Çalışma Bakanı Sarıeroğlu İşçilere Kemer Uyarısında Bulundu!

İnşaatta çalışan işçileri ziyaret eden Çalışma Bakanı iş güvenliği konusunda işçilere uyarılarda bulundu.

Çalışma Bakanı Sarıeroğlu İşçilere Kemer Uyarısında Bulundu!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan inşaat halindeki bir binayı ziyaret etti. Çalışma Bakanı Sarıeroğlu inşaatta bulunan işçilerle bir süre sohbet ettikten sonra işçilere iş güvenli konusunda uyarılarda bulundu. 

İŞÇİLERE KEMER UYARISI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ziyaret ettiği inşaatta incelemelerde bulundu. İşçilerin çalışma ortamında da denetimler yapan Bakan Sarıeroğlu emniyet kemeri takmadan vinçle yükseğe çıkan işçileri görünce uyarılarda bulundu. 

Çalışma Bakanı Sarıeroğlu yapmış olduğu uyarılarında, "Baret takmakla bu iş olmuyor, kemerin takılması lazım. Bunlara dikkat etmemiz gerekiyor. Allah korusun sonra hep birlikte üzülüyoruz. Gördüm geri döndüm. İş sağlığı güvenliği en önemli konumuz. İşveren de yapacak, çalışan kurallara uyacak" ifadelerini kullandı. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2017, 22:29
YORUM EKLE