Çankaya Belediyesinden 'Biz Tatil Yapmadık' Afişi ! İBB Başkanı İmamoğlu Yanıt Verdi

Ankara Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen "Biz tatil yapmadık" afişini kullandı. Bu afişe gelen yorumlara Bodrum tatiliyle eleştirilerin hedefi olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan yanıt geldi.

GÜNDEM 16.09.2019, 09:42 16.09.2019, 12:46
Çankaya Belediyesinden 'Biz Tatil Yapmadık' Afişi ! İBB Başkanı İmamoğlu Yanıt Verdi

Ankara Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'in "Biz tatil yapmadık" afişine gelen yorumlara geçtiğimiz günlerde yaptığı Bodrum tatiliyle eleştirilerin hedefi olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan yanıt geldi. Konu ile ilgili olarak İBB Başkanı İmamoğlu "Belediye başkanlarımız candır" dedi.

EKREM İMAMOĞLU'NDAN YANIT GELDİ

Alper Taşdelen sosyal medya üzerinden kendisinin hazırlattığı afişte bulunan "Biz tatil yapmadık" yazısı için gelen tepkiler için bir açıklama yaptı. Alper Taşdelen'e gelen tepkilerin üzerine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan bir yanıt geldi. İmamoğlu destek için "Kötü niyet ve kötü söz sahibine aittir, sizin gibi çalışkan tüm belediye başkanlarımız candır" dedi.

Ankara'da CHP'nin kalesi olarak bilinen ilçelerinden Çankaya'da Belediye Başkanı Alper Taşdelen'in bir afişi gündem olmuştu. Taşdelen'in "Biz tatil yapmadık" başlığıyla dikkat çeken afişte yaz boyunca 100 bin Çankayalının açık hava sineması ve yaz konserleriyle buluşturulduğu belirtiliyordu.

Bu afiş seçimlerden bir süre sonra yaptığı Bodrum tatili ve İstanbul'u vuran sel felaketi sırasında tatilde olması eleştiri konusu olan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na gönderme olarak yorumlanmıştı. Ayrıca bunun ardından bu afişler panolardan apar topar kaldırılmıştı.

Yorumlar (0)