CarrefourSA 3000 Personel Alımı Yapacak

CarrefourSA 2017 yılında büyüme hedefliyor. Genel Müdür Hakan Engin, 2017 yılında hedef olarak 3000 kişinin işe alınacağını belirtti.

CarrefourSA 3000 Personel Alımı Yapacak

CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin CarrefourSA'nın 2017 yılına ait hedeflerini anlattı. Bu yıl 3000 kişinin ile alınacağını belirten Ergin, 100 milyon lira üzeri bir yatırım yapacaklarını da belirtti. Yeni mağazalar açılacağı için, Carrefoursa'ya çok sayıda personel alımı yapılacak. Carrefoursa 2017 yılında, çok yüksek miktarda yatırım yapacak.

Kiler'i Satın Almanın Etkisi:

Genel Müdür Hakan Ergin, Kiler mağazalarının alınması ile ilgili olarak, "Kiler işleminin hata olup olmadığı birkaç yıl sonra belli olacak" dedi. Kiler devralındıktan sonra, 196 mağazanın 48'i kapatıldı.

CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin açıklamalarına devam etti. AVM'lerde koşullar uygun olduğu sürece kalacaklarını belirten Ergin, kira bedelinin önemli olduğunu söyledi. 

Kar Zarar Bilgileri:

2016 yılında 432,2 milyon lira zarar eden CarrefourSA bir önceki yılı da 31,7 milyon lira zararla tamamlamıştı. Şirketin 2016 hasılatı ise yüzde 14 artışla 4,49 milyar lira olarak gerçekleşti.

CarrefourSA tarafından yapılacak alımları sizlerle paylaşacağız...

Kamupersoneli.net | Ankara

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE