Celal Kılıçdaroğlu'nu 'ev, araba, para' Vereceğiz Diyerek Kandırmışlar

Avukat Fidel Okan, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'nun bir itiraf videosunu paylaşarak, bazı kişilerin CHP Lideri'nin kardeşine para teklif ettiklerini açıkladı.

Celal Kılıçdaroğlu'nu 'ev, araba, para' Vereceğiz Diyerek Kandırmışlar

Avukat Fidel Okan, CHP Lideri Kemal Kılıçcaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu adına açılmış bir Twitter hesabının Celal Kılıçdaroğlu'nca kullanılmadığının belirlenmesinin ardından, yeni bir video yayımlandı.

Vaadlerde Bulunanlar Yan Çizdi

Avukat Okan'ın sosyal medya Twitter hesabından paylaştığı videoda Celal Kılıçdaroğlu, iki kişinin kendisini Didim Belediyesi’nin olduğu bir çorbacı dükkanına götürüp burada kendisine ev, araba ve para gibi şeyler vermeyi vaad ederek CHP’li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın iptal ettiği inşaat ruhsatını vermesi için aracı olmasını istediğini söyledi.

CHP’li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın ise ruhsatı vermeyi reddettiği ifade edildi. Celal Kılıçdaroğlu Belediye Başkanı'nın bu teklifi reddettiğini ve kendisine vaadler bulunan kişilerin "Beni ev, araba, para vereceğiz diyerek kandırdılar" sonradan yan çizdiklerini söyledi.

Avukat Fidel Okan Twitter Hesabından Paylaşımları:

* Celal Kılıçdaroğlu adına açılan Twitter hesabıyla neden bu kadar yakından ilgilendiğimi merak edenlere önemli bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Bu hesabın ana hedefine koyduğu iki isim vardı. Biri Kemal Kılıçdaroğlu diğeri ise bendim.

* Celal Kılıçdaroğlu hesabını kullanan diğer ana hesabın ise bir Belediye Başkanıyla doğrudan bağlantısını ortaya çıkararak savcılığa verdik.

Celal Kılıçdaroğlu hesabının maskesini düşürmek için Celal Kılıçdaroğlu’nu savcının karşısına çıkarmamız gerekiyordu.

* Bu amaçla bana hakaret ve küfür içerikli attığı her bir Twiti ayrı ayrı dava konusu haline getirdik. Çünkü onun atmadığını biliyordum.

* Neticede ifadesi alınırken atılan twitleri ilk kez orada gören Celal Kılıçdaroğlu ceza almamak için doğruyu söylemek zorunda kaldı.

* Aksi halde hem ceza alacaktı hem de büyük tazminatlar ödemek zorunda kalacaktı. Ancak dikkat edilirse bu hesap Twitter tarafından onaylıydı.

* Şimdi elimize geçen itiraf videolarında Celal Kılıçdaroğlu’nu kullananların onun telefonuna el koyduklarını da öğrenmiş olduk.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2017, 16:45
YORUM EKLE