Cem Uzan Yurt Dışına Gitmesine Sebep Kumpasın Sorumlularını Açıkladı

Türkiye'ye dönüş hazırlığı yapan ve kurucusu olduğu Genç Parti vasıtasıyla siyasete gireceği öne sürülen Cem Uzan flaş bir açıklama yaptı. Uzan açıklamalarında yurt dışına gitmesine sebep olan kumpasın sorumlularını ifade etti.

GÜNDEM 02.12.2019, 11:16
Cem Uzan Yurt Dışına Gitmesine Sebep Kumpasın Sorumlularını Açıkladı

Türkiye'ye dönüş hazırlığı yaptığı bilinen ve kurucusu olduğu Genç Parti vasıtasıyla siyasete gireceği öne sürülen Cem Uzan sosyal medya hesabı üzerinden çok önemli açıklamalarda bulundu.

CEM UZAN'IN PAYLAŞIMI

Cem Uzan, yurt dışına çıkmasına sebep olduklarını söylediği kişilerin fotoğraflarını paylaştı. Cem Uzan paylaşımında yeni parti kurma hazırlıklarında olan Ali Babacan ile CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener'in fotoğrafını paylaştı. Ayrıca Cem Uzan paylaşımında "Uzan Ailesi'ne kurulan kumpasın sorumlusu hırsızlar. Ali Babacan - Abdüllatif Şener" ifadelerini kullandı.

ABDULLATİF ŞENER'DEN YANIT GELDİ

Cem Uzan'ın paylaşımına Abdüllatif Şener'den yanıt geldi. Şener sosyal meyda hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Cem Uzan başına gelenler nedeniyle Erdoğan karşıtlarına saldırmaya başlamış. Ne hikmetse, süreci başlatan en önemli iki ismi; o günkü Başbakan Erdoğan ve Enerji Bakanı Güler’i görmezden geliyor. Korkusu mu var, umudu mu, yahut bir anlaşması mı? Göreceğiz!"

Yorumlar (0)