Cem Yılmaz'dan Ekrem İmamoğlu'na Tebrik Mesajı

Dün mazbatasını alarak göreve başlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na bir tebrik mesajı da Cem Yılmaz'dan geldi. Yılmaz, İstanbullulara güzel günler gelmesini dileyerek, İmamoğlu'na kolay gelsin başkanım dedi.

Cem Yılmaz'dan Ekrem İmamoğlu'na Tebrik Mesajı

Ünlü oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz, İstanbul belediyesinin yeni başkanı Ekrem İmamoğlu'nu sosyal medya hesanı üzerinden tebrik ederek, iyi dileklerini sundu.

Yılmaz mesajında, "Sayın Ekrem İmamoğlu başkanımızı tebrik ediyor, İstanbul için, hepimiz için güzel günler diliyorum. Allaha şükür belediyeden abi bir konser, abi bizim bir tarla işi vardı, abi bizim ruhsat işi ne oldu gibi derdi olan biri değillim:) Hiç olmadım..Ve bizden çok var. Kolay gelsin başkanım. diye belirtti.

İşte o mesaj:

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE