Cemal Kaşıkçı'nın Cesedi Bulundu Mu? Son Gelişmeler

İngiliz haber sitesi Sky News'e göre Cemal Kaşıkçı'nın öldürüldükten sonra vücudu parçalara ayrıldığı belirtildi. Kaşıkçı'nın cesedine konsolosluk bahçesinde rastlandığı iddia edilmişti. Ancak bu haberde yalanlandı ve şimdi ise cesedin nereden olduğu merak ediliyor.. Ayrıntıları paylaşıyoruz...

Cemal Kaşıkçı'nın Cesedi Bulundu Mu? Son Gelişmeler

İngiliz Sky News haber sitesi, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın cansız bedeninin bir kısmının konsolosun evinin bahçesinde bulunduğunu duyurdu. İstanbul Emniyet'inden yalanlama geldi.

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra kendisinden bir daha haber alınamayan Suudi gazetecinin öldürüldüğü Suudi kaynakları tarafından açıklanmıştı.

İngiliz haber sitesi Sky News, Kaşıkçı olayı ile ilgili yeni bir iddia gündeme getirdi.

İngiliz basını, Kaşıkçı'nın cansız bedeninin parçalara ayrıldığının ve vücut parçalarının Suudi konsolosun evinin bahçesinde bulunduğunu iddia etmişti.

İstanbul Emniyeti ingilis haber sitesinin Türk kaynaklara dayandırdığı o haberi yalanladı.

SON GELİŞMELER

Kanada, gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine karışan 17 Suudi Arabistan vatandaşının ülkedeki mal varlıklarını durdurma kararı aldı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE