Ceren Özdemir'in öldürülmesi hakkında Bakan Selçuk'tan flaş açıklama!

Dün akşam saatlerinde evine gireceği esnada canice öldürülen Ceren Özdemir hakkında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk sosyal medya platformu Twitter üzerinden flaş bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk olayın takipçisi olacaklarını açıkladı.

GÜNDEM 04.12.2019, 20:10
Ceren Özdemir'in öldürülmesi hakkında Bakan Selçuk'tan flaş açıklama!

Ordu'nun Altınordu ilçesinde evine gireceği esnada 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Ceren Özdemir'in öldürülmesi hakkında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk önemli bir açıklama yaparak, "Katilin en ağır cezayı alması için davaya müdahil olarak sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız." ifadelerini kullandı.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden açıklama yapan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Ceren Özdemir'in katledilmesinin herkesi derinden yaraladığını bildirdi.

 Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının olayı yakından takip ettiğini kaydeden Bakan Selçuk, "Uzman ekiplerimiz ile ailemize psikososyal destek sağlıyoruz. Katilin en ağır cezayı alması için davaya müdahil olarak sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız." dedi.

Yorumlar (0)