CHP'de Deprem ! İl Başkanlığı Toplu İstifa Etti

CHP'nin Şanlıurfa il yönetim kurulu üyesi ve kurultay delegeleri istifa etti. İstifa ise düzenlenen basın toplantısı ile duyuruldu. Konu hakkında detaylar haberimizde..

CHP'de Deprem ! İl Başkanlığı Toplu İstifa Etti

CHP'nin Şanlıurfa il yönetim kurulu üyesi ve kurultay delegeleri tarafından bir basın toplantısı düzenlendi. Düzenlenen basın toplantısında yönetim kurulu üyeleri ve kurultay delegeleri istifa ettiklerini belirttiler.

Söz konusu basın toplantısı özel bir mekanda gerçekleştirildi ve CHP Şanlıurfa il yönetim kurulu üyesi ve kurultay delegesi Mustafa Taplamacı, Neşe Tanal ve Ahmet Kılıç başkanlığında yapıldı. Basın toplantısında ise şu ifadelere yer verildi:

BASIN AÇIKLAMASI

"Örgütümüz ile aldığımız karar doğrultusunda demokratik hakkımızı kullanarak, CHP Şanlıurfa il yönetiminden istifa etme kararı almış bulunmaktayız. CHP Şanlıurfa il başkanlığının aylardır vekaleten yönetilmesi ve bu işi vekaleten yürüten kişi ile çalışamadığımız ve çalışamayacağımızdan dolayı CHP Şanlıurfa il yönetim kurulu üyeliğimizden istifa ettiğimizi kamuoyuna bildirir, saygılar sunarız"

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 00:30
YORUM EKLE