CHP Genel Başkan Yardımcısı: Türkiye Teröre Asla Teslim Olmaz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç terör hakkında yaptığı açıklamasında " Türkiye teröre asla teslim olmaz " ifadelerine yer verdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı: Türkiye Teröre Asla Teslim Olmaz
CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, "Terörle siyaset bir arada olmaz. Herkes şunu kafasına koysun, AKP'li de CHP'li, MHP'li de kafasına koysun ki Türkiye, hiçbir insanıyla, hiçbir kurumuyla teröre asla teslim olmaz." dedi. 

Partisinin Akçakoca İlçe Başkanlığını ziyaret eden Koç, gazetecilere yaptığı açıklamada, eleştirilere aldırış etmeden önlerine baktıklarını söyledi. 

HDP milletvekillerini meşru siyaset yapmaları konusunda uyardıklarını anlatan Koç, şunları dile getirdi:

"Kardeşim, parlamentoya girdin, meşru demokratik siyasetini yap. Aldığın oyların demokrasi boyutunda temsilciliğini yap. Terörle arana mesafe koy. Terörü telin et, karşı çık. Bomba patlatan teröristin cenazesine gitme, başsağlığına gitme, arabanda silah taşıma, bilmem ne yapma, siyasetçi ol. 

Terörle siyaset bir arada olmaz. Herkes şunu kafasına koysun, AKP'li de CHP'li, MHP'li de kafasına koysun ki Türkiye, hiçbir insanıyla, hiçbir kurumuyla teröre asla teslim olmaz. Bu Türkiye asla teröre teslim olmaz. Birliğini, kardeşliğini koruyacak. Birlikte yaşama iradesini geliştirecek."  

Koç, eksikliklerini gidererek yollarına devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Kamupersoneli.net - AA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2016, 09:55
YORUM EKLE