CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: Yurt Dışındaki Seçmenlerin Oyları Sonucu Belirleyecek

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz Anayasa değişikliği referandumu hakkında açıklama yaptı. Öztürk Yılmaz referandum sonucunu yurt dışındaki 2 milyon seçmenin oyları belirleyecek dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: Yurt Dışındaki Seçmenlerin Oyları Sonucu Belirleyecek

Cumhuriyet Halk Partisinin Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz AA muhabirine çeşitli açıklamalarda bulundu. Yılmaz yaptığı açıklamada, Anayasa değişikliği referandumu hakkında yürütecekleri kampanyanın detaylarının belli olduğunu ifade etti. Ayrıca Yılmaz yurt dışında yapılacak çalışmanın ilgili teşkilatların önerileri alınarak netleşeceğini ifade etti.

2 MİLYON SEÇMENİNİN OYLARI SONUCU BELİRLEYECEK

Öztürk Yılmaz, Türklerin yaşadığı, oy kullanılacağı her ülkenin kendirleri için önemli olduğunu belirtti. Yılmaz, Bu artık herkes için, orada yaşayan Türkler için de demokrasinin geleceği açısından bir varlık, yokluk mücadelesidir. Burada bizim sorumluluğumuz ne kadar fazlaysa onların sorumluluğu da o kadar fazla. Çünkü yaklaşık 2 milyon seçmen oy kullanacak, bu da sonucu büyük bir şekilde etkileyecek." dedi.

Ayrıca Öztürk Yılmaz açıklamalarının sonuna gelirken yurt dışıyla alakalı kapsamlı bir çalışmanın söz konusu olacağını ifade etti.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE