CHP'li Deniz Baykal Hakkında Yeni Açıklama Geldi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda Çetin Osman Budak'ın konu ile ilgili açıklamalarının detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz.

CHP'li Deniz Baykal Hakkında Yeni Açıklama Geldi

Antalya Tenis İhtisas Kulübünde (ATİK) CHP Antalya milletvekili aday toplantısı gerçekleştirildi. Milletvekili aday toplantısında CHP Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak bir konuşma yaptı. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın sağlık durumu hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.

Konu ile ilgili olarak Hürriyet'ten Salim Uzun'un aktardıklarına göre CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak açıklamalarında Deniz Baykal'ın Antalya 1’inci sıra milletvekili adayı olduğunu hatırlattı ve Deniz Baykal'ın ömrünü ülkesi için feda etmiş bir parti büyüğü olduğunu ifade etti.

"SON 2 AYDIR SIKINTISI YOK"

Ayrıca Genel Başkan Yardımcısı Budak açıklamalarının devamında "Onun için onun talepleri ve bu halinde bile ‘Ülkeye katkı koymak istiyorum’ demesi bizim için yeterlidir. Son 2 aydır da hiçbir bir sıkıntısı yok. Aynı zamanda fizik tedavisi artık ciddi karşılık buluyor. Kendisi yürüteçle yürüyebiliyor." ifadelerine yer verdi.

Deniz Baykal'ın 24 Haziran'dan sonra yemin merasiminde herkesle bir arada olacağını ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Budak "Buradan bu müjdeyi de vermiş olalım." dedi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE