banner731

CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Artık Türkiye'de Kırgınlıklar Olmasın

CHP Lideri Kılıçadaroğlu Anayasa değişikliği referandumuna ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu. CHP Lideri açıklamasında " 'Evet' diyenin de 'hayır' diyenin de benim başımın üstünde yeri vardır. Hiçbir zaman vatandaşlarım arasında ayrım yapmadım." ifadelerine yer verdi.

GÜNDEM 26.03.2017, 11:16
CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Artık Türkiye'de Kırgınlıklar Olmasın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Kastamonu Araç Dernekler Federasyonu Geleneksel Dostluk ve Dayanışma Gecesi"ne katıldı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu burada yaptığı açıklamasında milli mücadelenin en önemli kentlerinden biri olan Kastamonu'nun Anadolu'ya silah taşıyan, Kuvayi Milliyecileri silahlandıran bir kent olduğunu anlattı.

Çeşitli açıklamalar yapan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"ARTIK TÜRKİYE'DE KIRGINLIKLAR OLMASIN"

"Herkesin din ve vicdan özgürlüğü olmalı. Benim gibi düşünmeyen insanın da düşüncelerini özgürce dile getireceği bir Türkiye olmalı. Kimse, kimliğinden, yaşam tarzından, inancından ötürü ötekileştirilmemeli. Bir arada barış, huzur içinde kardeşçe, birlikte yaşamak istiyoruz. Çok gerildik, gerginlik oldu. Birbirimizi zaman zaman kırdık. Artık Türkiye'de kırgınlıklar olmasın, barış, huzur olsun, her evde tencere kaynasın, her evde huzur, her evde bereket olsun. Herkesin işi, herkesin aşı olsun."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)