CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Ekonomik Krizle Karşı Karşıyayız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamalarında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu ve şu an ekonomik kriz ile karşı karşıya olunduğunu vurguladı. Detaylar haberimizde.

GÜNDEM 02.10.2018, 16:14
CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Ekonomik Krizle Karşı Karşıyayız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu. 

CHP Lideri Kılıçadroğlu açıklamalarında şu an ekonomik kriz ile karşı karşıya olunduğunu da vurguladı. Bu konu hakkında CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarının detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN AÇIKLAMALARI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konu ile ilgili olarak açıklamalarında ekonomik kriz içinde olunduğunu ancak tam olarak yansımadığını ifade etti. Ayrıca Kemal Kılıçdaroğlu açıklamalarının devamında AK Parti'nin 16 yıl önce bir ekonomik krizle iktidar olduğunu ifade ederek bu sürede istenilen kanunun çıkarıldığını vurguladı. Bunun yanı sıra CHP Lideri Kılıçdaroğlu yine ekonomik krizle karşı karşıya olunduğunu bunun yönetimden kaynaklandığını faiz yükünün de arttığını ifade etti.

Bu konu hakkında açıklamalarına devam eden Kemal Kılıçdaroğlu şu açıklamalarda bulundu:

"Ekonomik krizin sebepleri ne? Türkiye'nin yönetilmemesi. Türkiye yönetilmiyor, savruluyor. Türkiye eğer akılcı yönetilseydi, böyle bir ekonomik krizle karşı karşıya kalmazdı. Kim önlerine geldiyse borçlandılar, tefecilere teslim olan bir iktidarla karşı karşıyayız."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)