CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan TEOG Eleştirisi!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı açıklamasında TEOG'un kaldırılmasına ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

GÜNDEM 20.09.2017, 18:40 21.09.2017, 01:00
CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan TEOG Eleştirisi!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fındıkta Adalet Yürüyüşü'nün ardından Atatürk Meydanı'nda bir konuşma gerçekleştirdi. CHP Lideri Kılıçdaroğlu yapmış olduğu konuşmasında TEOG'un kaldırılmasına ilişkin çok önemli bir değerlendirmede bulundu.

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NDAN TEOG AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TEOG'un kaldırılmasına ilişkin açıklamalarının ardından konu ile ilgili bir çalışma başlatılmış ve TEOG'un bu yıl içinde yapılmayacağı açıklanmıştı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konu ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamasında TEOG'un kaldırılmasını eleştirdi. 

''HER ZAMAN DEĞİŞİYOR DÜNYA DA ÖYLE BİR ÜLKE YOK''

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun TEOG'un kaldırılması konusuna yönelik yapmış olduğu açıklamaları şu şekilde, Bizim çocuklar kobay mı? Her zaman değişiyor dünyada böyle bir ülke yok. Bu ülkenin yetişmiş kadroları var. Çözülmeyecek sorunumuz yok. Bu ülkede namuslu siyasetçi az. Cebini düşünen siyasetçi istemiyoruz. Halktan yana olan siyasetçi istiyoruz. Ben o sorunların tamamını çözmeye hazırım, çözmezsem giderim.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (1)
BOZKURT 2 yıl önce
bir türlü gidemedin be kemal hep kandırıyorsun bizleri git sende kurtul bizde kurtulalım