CHP Lideri: Şehitlere ve Ailelerine Saygıyı O Zata Öğreteceğim

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hatay Büyükşehir Belediyesi Toplu Açılış Töreni'nde yaptığı açıklamalarla beraber gündemi eleştirdi ve Hatay'a gelişiyle alakalı olarak konuşulan detaylardan bahsetti.

GÜNDEM 14.04.2018, 21:05
CHP Lideri: Şehitlere ve Ailelerine Saygıyı O Zata Öğreteceğim

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamasında; "Bir zat kalkıp diyor ki, ya bu Kılıçdaroğlu'nun Hatay'da ne işi var? Ben söyleyeyim burası kimsenin tapulu malı değildir. Hatay sadece Türkiye'nin değil, dünyanın göz bebeği konumundadır" dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları;

"Burada açık ve net şekilde söylüyorum. Kahraman ordumuza her zaman her ortamda güvendik ve sonsuz şekilde güvenmeye devam edeceğiz, ediyoruz. Bir zat kalkıp diyor ki ya bu Kılıçdaroğkunun Hatay'da ne işi var. Ben söyleyeyim, burası hiç kimsenin tapulu malı değildir. Hatay'da sadece Türkiye'nin değil dünyanın göz bebeğidir.

Hatay'ın kültürü, mutfağ, tarihi sadece Türkiye'de bütün dünyada bilinmektedir. Bu sebeple beraber belediye başkanımızda söyledi. EXPO Avusturalya ile Çin'de mücadelelerde bulunduk ve dün Hatay'a verildi. Hatay'a boşuna verilmedi. O zat diyor ki Kılıçdaroğlu Hatay'a neden gitti? Gözlerindne öpüyorum onun Hatay'a bunun için geldim ben.

Hatay'ı sevdiğim için inandığım için güvendiğimden geliyorum. 

ŞEHİTLERE VE AİLELERİNE SAYGIYI ÖĞRETECEĞİM

Şehitlerimize ve şehit ailelerimize saygı nedir o kaçak sarayda oturan zata öğreteceğim.

Efendim biride Kılıçdaroğlu Hatay'a niye gidiyor? diye soruyor. Ona postal göndereyim, ona parka göndereyim. Meraklanma, gözlerinden öptüğüm zat ben postalı da parkayı da sen uyurken 68'lerde giyiyordum.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)