CHP Milletvekili Balbay'dan Flaş Melih Gökçek Açıklaması!

CHP Milletvekili Mustafa Balbay, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında Melih Gökçek ile ilgili açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 06.10.2017, 20:14 06.10.2017, 20:57
CHP Milletvekili Balbay'dan Flaş Melih Gökçek Açıklaması!

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde bir basın toplantısı düzenledi. 

Gerçekleştirdiği basın toplantısında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile ilgili de açıklamalarda bulunan CHP Milletvekili Balbay konuya ilişkin çarpıcı ifadeler kullandı.

''SON KULLANMA TARİHİ DOLMUŞ''

Son günlerde gündem de oldukça yer tutan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifasının istediği haberlerine, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'da açıklamalarda bulundu. CHP Milletvekili Balbay konuya ilişkin yapmış olduğu açıklamasında 'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katında Melih Gökçek'in son kullanma tarihi dolmuş gibi gözüküyor.' ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın konuya ilişkin değerlendirmesinde, ” Melih Gökçek müze yapacakmış. O müzede kendisine bir yar ayarladı mı bilmiyorum. Fakat şu anda görünen tablo parsel parsel Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığından alınmakta oluşu. Recep Tayyip Erdoğan'ın katında Melih Gökçek'in  son kullanma tarihi dolmuş gibi gözüküyor.” dedi.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)