CHP'nin 'Fındık Yürüyüşüne' Genel Başkan Kılıçdaroğlu'da Katılacak!

CHP'nin 'Fındık İçin Yürüyoruz' korteji öğle saatlerinde Giresun'un Bulancak İlçesi'ne ulaştı. Toplanan gruba seslenen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, bazı açıklamalarda bulundu

GÜNDEM 19.09.2017, 18:40 19.09.2017, 23:27
CHP'nin 'Fındık Yürüyüşüne' Genel Başkan Kılıçdaroğlu'da Katılacak!

CHP'nin 'Fındık İçin Yürüyoruz' korteji öğle saatlerinde Giresun'un Bulancak İlçesi'ne ulaştı. Toplanan gruba seslenen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, ‘Fındık İçin Yürüyoruz’ yürüyüşünün yarın sona ereceğini ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da üreticilere sesleneceğini söyledi. 

'CHP LİDERİ ÜRETİCİLERE SESLENECEK'

Bundan sonra da her zaman fındık üreticisinin yanında olacakların ifade eden Özel, “Bundan sonraki süreçte de fındık üreticisinin dostu olarak Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftçilerin, işçilerin, emekçilerin dayanışma duygularını sizlere getirmeye devam edeceğiz” dedi.

İKİNCİ GÜN YÜRÜYÜŞÜ SONA ERDİ

Bir süre daha yürüyen grup ilçe çıkışında yemek molası verdi. Bu arada Giresun Merkez Muhtarlar Derneği’ne bağlı muhtarlar Giresun Belediye Bandosu’nun çaldığı İzmir Marşı ile grubun yanına geldi. CHP Grup Başkanvekili Özel ve Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu tarafından karşılanan muhtarlar bir süre sohbet etti. Yürüyüşüne devam eden grup Giresun’un Ayvasıl mevkiinde mola vererek ikinci gün yürüyüşünü sona erdirdi. Mola yerine gelen gruptakileri jandarma ekipleri tek tek aradı.

CHP LİDERİ KEMAL KILIÇDAROĞLU'DA YÜRÜYÜŞE KATILACAK

Yarın öğleden sonra başlayacak 'Fındık İçin Yürüyoruz' kortejine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılacak.

Kamupersoneli.net - DHA

Yorumlar (0)