Çocuk parklarında güvenlik sorunu- Uyuşturucu kullanan gençler

Bir çok çocuk parklarında uyuşturucu kullanan gençlerin görüntüleri sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor. Uyuşturucu kullandıktan sonra sızan gençler, çocuk parkına gelip oynayan çocukları olumsuz yönde etkileniyor. Son olarak Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde çocuk parkında baygın bulunan 20 yaşlarındaki 2 kişi, hastaneye kaldırıldı...

GÜNDEM 02.12.2018, 16:42 probil
Çocuk parklarında güvenlik sorunu- Uyuşturucu kullanan gençler

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde çocuk parkında baygın bulunan 20 yaşlarındaki 2 kişi, uyuşturucu madde kullanıp kullanmadıkları hususun araştırılması için hastaneye kaldırıldı. 

Malkara ilçesi Yeni Mahalle İnönü Caddesi'ndeki bir çocuk parkında, 2 kişinin hareketsiz yattığını fark eden çevre sakinleri, polis ekiplerine haber verdi. Gelen ekipler, baygın haldeki 20 yaşlarındaki iki genci, ekip aracıyla hastaneye götürdü. 
İsmi açıklanmayan gençlerin, alkol ya da uyuşturucu madde kullanıp, kullanmadıklarının araştırıldığı bildirildi.

Bu görüntülerin son yıllarda artmasından dolayı çoğu vatandaş, çocuklarını parklara götürmeye çekiniyor. Çocukların gördükleri bu zavallı görüntüler, psikolojilerini etkileyebiliyor. Parkların, uyuşturucu kullanan gençlerden uzak kalması için, daha çok denetime tabi olaması hususunda vatandaşlar yetkililerden yardım bekliyor. 

Yorumlar (0)