Çok Büyük Skandal ! Bayrağımızı Yaktılar

Yunanistan'da taraftarlar tarafından büyük bir skandala imza atıldı. Taraftarlar tarafından Türk bayrağı yakıldı. Bu olay Türkiye'nin yanı sıra tüm dünyada tepki çekti. Konu hakkında detaylar haberimizde...

Çok Büyük Skandal ! Bayrağımızı Yaktılar

Yunanistan'da taraftarlar büyük bir skandala imza atarak Türk bayrağını yaktıkkları iddia edildi. Taraftarların bayrağımızı yakması sadece Türkiye'nin değil tüm dünyanın tepkisi çekti.

Yunanistan'ın Estonya ile oynadığı UEFA Uluslar Ligi mücadelesinde bir Yunan taraftarın, tribünde bayrağımızı yaktığı iddia edildi.

TÜRK BAYRAĞIMIZI YAKTILAR

Yunanistan ile Estonya UEFA Uluslar Ligi mücadelesinde Estonya Yunanistan'ı 1-0 mağlup etti. Bu maçta bir taraftar büyük bir skandala imza attı. Taraftar tribünde Tük bayrağını yaktı.

Taraftarlar ellerinde Türk bayrağı ile takımlarını desteklemeye geldiler. Bir zaman sonra taraftarları Türk bayrağını yakmaya başladığı ve hiçbir güvenlik görevlisinin olaya müdahale etmediği iddia edildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 17:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Burakk
Burakk - 7 ay Önce

Bunlar babadan oğula nesil ulan estonya ya yeniliyorsunuz acısını bizden çıkartıyorsunuz

Sercan
Sercan - 7 ay Önce

O Türk bayrağını yakanı elime geçilirsem onun ağzını burnunu kıracam terbiyesizler ahlaksızlar

Abdullah
Abdullah - 7 ay Önce

Kendilerini rezil ediyorlar dünyaya