Çok Çarpıcı Cumhurbaşkanı Erdoğan Karikatürü: Herkes Eğilsin Mi?

Türkiye ile ABD arasında yaşanan ekonomik gerilimler kapsamında bir karikatür yayımlandı. Çarpıcı karikatür 'herkes eğilsin mi?' notu ile sosyal medyada paylaşıldı. Detaylar haberimizde...

Çok Çarpıcı Cumhurbaşkanı Erdoğan Karikatürü: Herkes Eğilsin Mi?

Bilindiği gibi Rahip Brunson üzerinden Türkiye ile ABD arasında son dönemde ilişkiler gerilmişti. İlişkiler,  Washington'un İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e yaptırım uygulama kararı almasıyla yeni bir döneme girmişti.

ABD yönetimi Türkiye'ye karşı ek vergi kararı almış ve çeşitli tehditler savurmuştu. ABD yönetimi tarafından adeta Türkiye'ye karşı bir ekonomik savaş başlatmıştı.

ÇARPICI KARİKATÜR

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Arap dünyasının önde gelen medya kuruluşlarından Arabi 21, bugün bu konu hakkında çarpıcı bir karikatür yayımladı.

İŞTE O KARİKATÜR

Karikatürde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu ekonomik savaşa karşı dik duruşu ön plana çıkarıldı. Bu karikatür ise Twitter'dan, "Amerika'nın ekonomik savaşı... Herkes eğilsin mi?" notuyla paylaşıldı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nokta !
Nokta ! - 10 ay Önce

eywAllah tam nokta atışı yapılmış :) dik dur eğilme bu millet seninle...