Çok Sayıda Türk Silahlı Kuvvetleri Personeline ByLock Operasyonu

Yürütülen FETÖ soruşturmaları kapsamında ByLock kullandıkları tespit edilen çok sayıda Türk Silahlı Kuvvetleri personeline operasyon düzenlendi.

Çok Sayıda Türk Silahlı Kuvvetleri Personeline ByLock Operasyonu

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen bir FETÖ soruşturması kapsamında, 24 ayrı adrese sabah saatlerinde operasyon düzenledi.

43 TSK PERSONELİ İÇİN OPERASYON

Terör ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu Savcısı Gökalp Kökçü tarafından sabah saatlerinde FETÖ üyesi olduğu iddia edilen Türk Silahlı Kuvvetleri personeli hakkında operasyon başlatıldı. Söz konusu operasyon Sabah'ın haberine göre 43 TSK personeli için başlatıldı.

BYLOCK KULLANDIKLARI TESPİT EDİLDİ

Şüphelilerin FETÖ'nün kriptolu haberleşme uygulamadı ByLock kullanıcısı oldukları tespit edildi. Şüphelilere ait ev ve iş yeri adreslerinde arama da yapıldığı bildirildi. 24 ayrı noktada operasyon devam ediyor.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE