Crispino Giyim Mağazalarının Sahibi Ali Rıza Gültekin Öldürüldü! Kimdir?

Crispino Giyim'in eski sahibi Ali Rıza Gültekin'in akşam saatlerinde uğradığı silahlı saldırı sonucunda yaşama veda ettiği açıklandı. Ayrıca Gültekin, 2012'de satın aldığını açıkladığı erkek giyim markası Crispino ile adından söz ettirmeyi başarmıştı.

GÜNDEM 15.11.2018, 08:25
Crispino Giyim Mağazalarının Sahibi Ali Rıza Gültekin Öldürüldü! Kimdir?

Crispino Giyim'in eski sahibi Ali Rıza Gültekin vefat etti.

Gültekin 14 Kasım 2018 tarihinde akşam saatlerinde uğradığı silahlı saldırıda öldürüldü.

Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda yaşanan olay nedeni ile bölgeye ekipler sevk edilirken saldırıyı gerçekleştiren kimliği belirsiz kişi ve kişilerin silahlı saldırısı sonucu yaşama veda ettiği açıklandı.

OLAYIN YAŞANMA SÜRECİ

Hürriyet'in haberine göre olay saat 22.00 sıralarında yaşandı Gültekin'in Barbaros Bulvarı üzerinde yer alan kumar da oynanan bir mekânda bulunduğu ifade edildi.

Ayrıca mekana giren kişiler direk Gültekin'e yönelirken kimliği belirsiz kişi veya kişilerin açtığı ateş sonrası başından tek kurşunla vurulan Gültekin'in hastaneye kaldırıldığı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı açıklandı.

CRİSPİNO MARKASINI DEVRETMİŞTİ

Ayrıca Gültekin bu olaydan üç yıl öncesinde de içinde bulunduğu otomobil Beykoz'da silahlı saldırıya uğramış ve yara almadan kurtulmuştu.

Diğer yandan Gültekin'in 2012'de satın aldığı, erkek giyim markası Crispino ile adından söz ettirdiği başardığı konuşulmuştu.

Gültekin'in, ünlü markayı devrettiği anlaşılırken bunun yanı sıra  Avusturya'da 20 yıl kadar restoran işlettiği belirtildi.

Yorumlar (0)