Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İstanbul Terör Saldırısı Hakkında Liderlerden Taziye Telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ürdün Kralı 2. Abdullah, Filistin Devlet Başkanı Abbas ve Yunanistan Cumhurbaşkanı Pavlopulos'dan İstanbul Ortaköy'deki terör saldırısı hakkında taziye telefonu aldı.

GÜNDEM 03.01.2017, 09:00 03.01.2017, 09:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İstanbul Terör Saldırısı Hakkında Liderlerden Taziye Telefonu
Ürdün Kralı 2. Abdullah, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ve Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos'un, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptıkları telefon görüşmesinde, İstanbul'daki terör saldırısından dolayı taziyelerini ilettiği bildirildi.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından yapılan bilgilendirmede, Erdoğan'ın, bu akşam Ürdün Kralı 2. Abdullah, Filistin Devlet Başkanı Abbas ve Yunanistan Cumhurbaşkanı Pavlopulos ile telefonda görüştüğü ifade edildi.

Görüşmede, Ürdün Kralı 2. Abdullah, Filistin Devlet Başkanı Abbas ve Yunanistan Cumhurbaşkanı Pavlopulos'un, İstanbul'daki terör saldırısı nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve onun şahsında tüm Türk halkına taziyelerini ilettiği bildirildi.

Saldırıyı kınayan her üç liderin de Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Türkiye'nin yanında olduklarını vurguladıkları kaydedildi. ü

Kamupersoneli.net - AA
Yorumlar (0)