Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'nin FETÖ'ye Ödediği Para Miktarını Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Benin Cumhurbaşkanı Talon ortak ortak bir basın toplantısı düzenledi ve burada Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'nin FETÖ'ye ödediği para miktarını ifade etti. Konu hakkında detaylar haberimizde...

GÜNDEM 06.09.2018, 19:54 06.09.2018, 20:29
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'nin FETÖ'ye Ödediği Para Miktarını Açıkladı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon ile bir araya geldi.

Gerçekleştirilen görüşmenin ardından ortak bir basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısında çeşitli açıklamalarda bulunana Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ABD'n,n FETÖ'ye ödediği para miktarını belirtti. 

ABD FETÖ'YE 800 - 850 DOLAR ÖDEME YAPIYOR

Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan FETÖ'nün bir örgüt olduğunu bir virüs olduğunu ifade ederek temenninin FETÖ’nün ülkedeki bağlantılarının tasfiyesi ile ilgili olarak en kısa sürede sonuç alınması olduğunu vurguladı. Bunun yanı sıra Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında Amerika'nın bu örgüte ödediği paranın 800 - 850 milyon dolar olduğunu vurguladı.

Bu konu hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında "Sene 99 sene 2018 Amerika kendisine 400 dönüm arazi tahsis etti ve bu arazide kendisi orada bütün dünyadaki örgütlerini idare ediyor." ifadelerine yer verdi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)