Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: ABD'nin Elektronik Ürünlerine Boykot Uygulanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ekonomi hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında ABD'nin elektronik ürünlerine boykot uygulanacağını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: ABD'nin Elektronik Ürünlerine Boykot Uygulanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çeşitli açıklamalarda bulunarak ABD'nin elektronik ürünlerine boykot uygulanacağını ifade etti. 

ABD'NİN ELEKTRONİK ÜRÜNLERİNE BOYKOT GELİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan SETA'nın programında konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında daha çalışılacağını ve daha çok üretileceğini vurguladı.

Bunun yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında "ABD'nin elektronik ürünlerine biz boykot uygulayacağız. Onların Apple'ı varsa uzak doğunun Samsung'u var. Bizim Vestel'imiz var." ifadelerine yer verdi.

"EKONOMİMİZ TIKIR TIKIR ÇALIŞIYOR"

Bunun yanı srıa Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında "Dolar ülkemizin parası karşısında 4,8 seviyesinden nasıl oldu da 7'lere fırladı? 15 Temmuz sabahı 2,8 seviyesinde olan kurun iki yılda 4,8 seviyesine çıkmış olması dahi anlamsızken bu durumu nasıl izah edeceğiz? Ortada bir anormallik var mı diye baktığımızda gördüğümüz manzara şudur. 

Türkiye'nin 1994 ve 2001 krizinde, ülkemizde veya 10 yıl önceki mortgage krizinde olduğu gibi bankaları mı battı? Hayır. Bugün ülkemiz dünyadaki en sağlam bankacılık sistemlerinden birine sahiptir. Borçlarımızı tıkır tıkır ödediğimiz gibi, kamu borç stokunun ödemesi konusunda Avrupa'nın en iyisiyiz. Türkiye üretemez duruma mı düştü? Hayır. Hamdolsun ekonomimiz tıkır tıkır çalışıyor. İhracatta turizmde rekorlar kırdığımız dönemden geçiyoruz. Bir savaşa mı girdik? İşgale mi uğradık? Siyasi kaos mu yaşıyoruz? Hayır. Tam tersine kendi topraklarımızda da bölgede de huzurun güvenin teminatı bir ülke durumundayız." ifadelerine yer verdi. 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hacı Mustafa İspir
Hacı Mustafa İspir - 10 ay Önce

Sayın başkanım kısasa kısas uygulamasına geçilsin dolar kuru sabitlensin yıllardır Türkiye'yi somudu