Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir Belediye Başkanı Uğur İle Görüştü!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın , Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile görüştüğü iddia edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir Belediye Başkanı Uğur İle Görüştü!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile görüştüğü iddia edildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ

Son günlerde çok konuşulan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı belediye başkanlarından istifalarını istediği yönündeki haberlerin ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan istifa listesinde adı bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ile bir görüşme gerçekleştirdi.  

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu görüşmeden farklı olarak, Beştepe'de bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Melih Gökçek'i kabul etmeden önce Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur'la da görüştüğü iddia edildi.

Detaylar gelecek...

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2017, 23:46
YORUM EKLE