Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bay Kemal Senin Hayatın Yalan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamalarında külliyede CHP'li ziyareti hakkında değerlendirmelerde bulundu ve külliyen yalan olduğunu belirtti. Bu konu hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan "Güya ben Külliye'de bir CHP'li ile görüşmüşüm. Ben! Arkadaşlarım gerekli cevabı verdiler görüşme olmadı dediler." dedi.

GÜNDEM 22.11.2019, 16:05
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bay Kemal Senin Hayatın Yalan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İzmir İl Başkanlığını ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyaret öncesinde il başkanlığı binası önündeki kalabalığa seslendi ve çeşitli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisinin CHP'li isimler ile külliyede görüştüğü iddiaları hakkında değerlendirmelerde bulunarak külliyen yalan olduğunu vurguladı.

"BAY KEMAL SENİN HAYATIN YALAN" 

Bu konu hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları şöyle oldu:

"Güya ben Külliye'de bir CHP'li ile görüşmüşüm. Ben! Arkadaşlarım gerekli cevabı verdiler görüşme olmadı dediler. Bunu haber yapan gazeteci kayıp. Bay kemal senin hayatın yalan. Eğer yiğitsen ben cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum, acaba sen genel başkanlığını ortaya koyabiliyor musun? Ispat ettin ettin, etmezsen CHP'nin genel başkanlığı bu yalancıdan kurtulsun."

Yorumlar (0)