Cumhurbaşkanı Erdoğan çok sert tepki gösterdi! Alçak zihniyetin ürünüdür!

Cumhurbaşkanı Erdoğan çok sert tepki gösterdi! Alçak zihniyetin ürünüdür!

1915 Çanakkale Köprüsü'nün açılışına video konferans ile katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada Vefa Sosyal Destek gruplarına yönelik saldırılar ile ilgili çok sert tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Saldırılar aynı alçak zihniyetin ürünüdür." dedi.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 1915 Çanakkale Köprüsü'nün 318 metrelik çelik kulelerinin son bloğunun montajıın canlı bağlantı ile katılarak önemli açıklamalarda bulundu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun da yer aldığı törende Cumhurbaşkanı Erdoğan Vefa Sosyal Destek gruplarına yapılan saldırılar hakkında konuştu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SERT TEPKİ GÖSTERDİ

CHP ve HDP'ye sert eleştirilerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Tüm vatandaşlarımızı sağlık hizmeti güvencesine kavuşturduk. CHP'nin başını çektiği bir kesim hep bizim önümüzü kesmenin gayretindeydi. Onlara rağmen ülkemizi şehir hastaneleri ile donatmayı sürdürüyoruz. Maalesef bu zihniyet acil ihtiyaçları karşılamak ve daha sonra da kaliteli sağlık hizmeti için başlattığımız hastane inşaatlarına dahi tahammül edemiyor. Yeşilköy ve Sancaktepe hastanelerimize israf diyebilecek kadar ufku dar. Vefa Sosyal Destek gruplarına yönelik saldırılar da aynı alçak zihniyetin ürünüdür." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasından satır başları:

1915 Çanakkale Köprüsü'nün çelik kulelerinin son bloğunun yerleştirilmesiyle projedeki önemli bir aşama geride bırakılmış oluyor. Bu köprü Marmara Denizi'nin her iki taraftan kuşatan otoyal projesinin önemli bir ayağıdır. Feribotla bir buçuk saat sürecek yolculuk köprü ile 6 dakika sürecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan çok sert tepki gösterdi! Alçak zihniyetin ürünüdür!

Alanında dünyanın en uzunu unvanına sahip köprü, 1925 Çanakkale Zaferimizin sembolü olarak Boğaz'ı süsleyecektir. Elde edilecek vakit ve yakıt tasarrufu da ülkemizin kazanç hanesine yazılacaktır. Halen inşası devam eden pek çok karayolu, demiryolu, havayolu ve denizyolu projemiz var. Bu projeler tamamlandığında ülkemiz önemli bir ulaşım merkezi haline gelecektir.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun açıklamasından satır başları:

Bugün 318 metreyle tarihi bir başarıya imza atıyoruz. 1915 Çanakkale Köprüsü tarihimize bir saygı duruşudur. Biz 1915 Çanakkale Savaşı'nda Çanakkale geçilmez dedik. O gün savaşta şehit olanlara bir vefa borcudur bu proje.

1915 Çanakkale Köprüsü tamamlandığında 2 yakadaki merkezler 6 dakikaya inecektir. 1915 Çanakkale Köprüsü bölgemizdeki ticaret yollarını birbirine bağlayarak ekonomiye katkı sağlayacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.