Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanı Kararlarını onayladı! Resmi Gazete'de flaş kararlar yayımlandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanı Kararlarını onayladı! Resmi Gazete'de flaş kararlar yayımlandı

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Kararları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlandı. Yayımlanan kararlar arasında Türkiye ihtiyaç sahibi ülkelere 110 bin ton un ve bakliyat göndereceği duyuruldu. 21 Ekim resmi gazete haberimizde...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla  Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Kararları yayımlandı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ONAYLADI

Yayımlanan kararlar arasında Suriye’de Yaşayan Sivil Halk Başta Olmak Üzere İhtiyaç Sahibi Diğer Ülkelere ve/veya Bu Ülkelerdeki İhtiyaç Sahiplerine Un ve Bakliyat Hibe Edilmesi Amacıyla Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünün Görevlendirilmesine İlişkin Karar (Karar Sayısı: 3097) yer aldığı görüldü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanı Kararlarını onayladı! Resmi Gazete'de flaş kararlar yayımlandı

CORONA VİRÜS KARARI

Öte yandan corona virüs ile ilgili de Yeni Koronavirüs (Covid-19) Salgını Kaynaklı Zorlayıcı Sebep Gerekçesiyle; Bakım Merkezlerinde Bakım Hizmeti Sunulabilmesi ve Hizmet Alımıyla Bakım Hizmeti Sunulabilmesi İçin Bazı Şartların 17/4/2021 Tarihine Kadar Aranmaması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3096) yer aldı.

Yayımlanan karar şöyle:

CUMHURBAŞKANI KARARI

–– Yeni Koronavirüs (Covid-19) Salgını Kaynaklı Zorlayıcı Sebep Gerekçesiyle; Bakım Merkezlerinde Bakım Hizmeti Sunulabilmesi ve Hizmet Alımıyla Bakım Hizmeti Sunulabilmesi İçin Bazı Şartların 17/4/2021 Tarihine Kadar Aranmaması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3096)

–– Suriye’de Yaşayan Sivil Halk Başta Olmak Üzere İhtiyaç Sahibi Diğer Ülkelere ve/veya Bu Ülkelerdeki İhtiyaç Sahiplerine Un ve Bakliyat Hibe Edilmesi Amacıyla Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünün Görevlendirilmesine İlişkin Karar (Karar Sayısı: 3097)

–– Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinin 1267 (1999), 1988 (2011) ve 1989 (2011) Sayılı Kararlarıyla Listelenen Kişi, Kuruluş veya Organizasyonların Tasarrufunda Bulunan Malvarlığının Dondurulması Hakkındaki 30/9/2013 Tarihli ve 2013/5428 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararının Eki (1) Sayılı Listede Değişiklik Yapılmasına İlişkin Karar (Karar Sayısı: 3098)

–– Hayvancılık Yatırımlarının Desteklenmesine İlişkin Karar (Karar Sayısı: 3099)

–– İthalat Rejimi Kararına Ek Karar (Karar Sayısı: 3100)

KARARLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.