Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 12 Yeni Üniversiteye Personel Atama İzni

Yeni kurulan üniversitelere kadro izni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylandı. Yeni kurulan üniversitelere verilen kadro kullanım izni ve personel alımı için izin verilen üniversitelere dair detaylar haberimizde.

GÜNDEM 06.11.2018, 00:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 12 Yeni Üniversiteye Personel Atama İzni

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni kurulan üniversitelere açıktan personel atama için onay verdi. 

Sabah'ta yer alan habere göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yeni kurulan Üniversitelere 120 açıktan atama yapılacak. Buna göre personel alımı için verilen 12 yeni üniversite ve gerçekleştirilecek atamalara sayıları şöyle. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN 120 PERSONEL ATAMA İZNİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla sağlanan atama izinleri, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi için 7 kadro, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi için 8 kadro, Eskişehir Teknik Üniversitesi 8 kadro, Gaziantep Bilim ve Teknoloji Üniversitesi için 7 kadro, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi için 7 kadro, İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa için 8 kadro, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi için 7 kadro, Kayseri Üniversitesi için 8 kadro, Konya Teknik Üniversitesi için 8 kadro, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi için 7 kadro, Malatya Turgut Özal Üniversitesi için 8 kadro, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi için 7 kadro, Samsun Üniversitesi için 8 kadro, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi için 7 kadro, Tarsus Üniversitesi için 7 kadro ve Trabzon Üniversitesi için 8 kadro. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (2)
Ayaz 9 ay önce
Hangi bölümden alım var
Ömer 9 ay önce
Atamaların ne zaman açılacağına dair tarih bilgisi yok haberde.