banner731

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bedelli Askerlik Müjdesi Geldi !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bayram Namazı çıkışında çeşitli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında bedelli askerlik hakkında müjde niteliğinde bir konuşma yaptı. Konu hakkında tüm detaylar haberimizde...

GÜNDEM 15.06.2018, 08:39 15.06.2018, 20:22
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bedelli Askerlik Müjdesi Geldi !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bayram Namazının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan buradaki konuşmasında bedelli askerlik hakkında müjde niteliğinde bir açıklama yaptı. 

BEDELLİ ASKERLİK MÜJDESİ

Konu ile ilgili olarak bedelli askerlik ihtiyacının olduğunun ortada olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarının devamında seçimden sonra oturup konuşup sınırları belirledikten sonra bu adımı atacaklarını ifade etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bedelli askerliğin gündemlerinde olduğunu ifade etti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN AÇIKLAMALARI

Bunun yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında "Kalıcı bir bedelli askerlikten öte bedelli askerliğin sınır ne olacak bu konuda bunu belirleyecek olan herhalde bunu biz sivillerden öte askeri erkan. Genelkurmay Başkanlığımız “bize şu kadar asker lazım” dediğinde bunu bir kenara koyamayız." ifadelerine yer verdi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (5)
Emre 1 yıl önce
25 yas olsun genis kapsamli olsun lutfen
Ayse 1 yıl önce
Bedelli askerlik mi olir ? askerlik yapmayana adammı denir ?
Caner 1 yıl önce
Askerligi bedelli bekleyen önündekini kestirip anasiyla güne gitsn kardessss vatan bedeli para degil candir
Duran 1 yıl önce
Bedelli 25 yas olsn lutfen kizlar evde kalmasin...
Yalçın 1 yıl önce
90 ile 92 yılına vurması lazım 28-26 yaş aralıgı askerlikte problem zaten şuan 5 milyona yakın bedelli isteyen var tsk nın ihtiyqcı 300 bin bu 5 milyonu azaltması 10 yıl sürer hem zamam kaybı hemde para kaybı onun yerine bedelli cıkarıp paraları tsk ya arge olarak sunsa daha güzel