Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bedelli Askerlik Müjdesi Geldi !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bayram Namazı çıkışında çeşitli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında bedelli askerlik hakkında müjde niteliğinde bir konuşma yaptı. Konu hakkında tüm detaylar haberimizde...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bedelli Askerlik Müjdesi Geldi !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bayram Namazının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan buradaki konuşmasında bedelli askerlik hakkında müjde niteliğinde bir açıklama yaptı. 

BEDELLİ ASKERLİK MÜJDESİ

Konu ile ilgili olarak bedelli askerlik ihtiyacının olduğunun ortada olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarının devamında seçimden sonra oturup konuşup sınırları belirledikten sonra bu adımı atacaklarını ifade etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bedelli askerliğin gündemlerinde olduğunu ifade etti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN AÇIKLAMALARI

Bunun yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında "Kalıcı bir bedelli askerlikten öte bedelli askerliğin sınır ne olacak bu konuda bunu belirleyecek olan herhalde bunu biz sivillerden öte askeri erkan. Genelkurmay Başkanlığımız “bize şu kadar asker lazım” dediğinde bunu bir kenara koyamayız." ifadelerine yer verdi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2018, 20:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre
Emre - 1 yıl Önce

25 yas olsun genis kapsamli olsun lutfen

Ayse
Ayse - 1 yıl Önce

Bedelli askerlik mi olir ? askerlik yapmayana adammı denir ?

Caner
Caner - 1 yıl Önce

Askerligi bedelli bekleyen önündekini kestirip anasiyla güne gitsn kardessss vatan bedeli para degil candir

Duran
Duran - 1 yıl Önce

Bedelli 25 yas olsn lutfen kizlar evde kalmasin...

Yalçın
Yalçın - 1 yıl Önce

90 ile 92 yılına vurması lazım 28-26 yaş aralıgı askerlikte problem zaten şuan 5 milyona yakın bedelli isteyen var tsk nın ihtiyqcı 300 bin bu 5 milyonu azaltması 10 yıl sürer hem zamam kaybı hemde para kaybı onun yerine bedelli cıkarıp paraları tsk ya arge olarak sunsa daha güzel