Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'ye Seçim Eleştirisi: Aşırı Derece'de Gol Yiyen Kaleci Olursa Zaten Önemli Değil!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapmış olduğu bir konuşmasında CHP Milletvekili Tezcan'ın diktatör açıklamasına tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'ye Seçim Eleştirisi: Aşırı Derece'de Gol Yiyen Kaleci Olursa Zaten Önemli Değil!

Manisa'da üç farklı tesisin açılış etkinliklerine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada bir konuşma gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan yapmış olduğu konuşmasında CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın kendisine yönelik söylemiş olduğu diktatör sözlerine tepki gösterdi. 

'DİKTATÖR OLAN SENİ ARAR MI''

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kendisine yönelik diktatör söyleminde bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'na tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuya dair açıklamaları şu şekilde, ''Kalkıyor Erdoğan ile ilgili 'diktatör' falan, git yat aşağıya. Şahsıma bu lafı eden kişi, affedersin kendisini vurdular ve ben kendisini geçmiş olsun diye aradım. Diktatör kalkıp da seni arar mı be? Bu bir merhamettir. Ama yok. Bunlarda bu yok. Bunların bu ülkede dikili ağacı yok.''

BELEDİYE BAŞKANLARININ İSTİFA KONUSU

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından belediye başkanlarının istifa sürecinin eleştirilmesine yanıt veren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin uyguladığı taktiğin onları ilgilendirmeyeceğini vurguladı.

''Belediye başkanlarını istifası ile ilgili konuşuyorsun, sana ne, sen kendi partine bak. Bizim partimizin uyguladığı taktik, strateji seni ilgilendirmez. Bunca yıldır kazandığın bir seçim var mı? Sen onu söyle. Biz mutluyuz. Böyle başarısız, aşırı derecede gol yiyen bir kaleci olduğu zaman zaten önemli değil.''

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2017, 23:46
YORUM EKLE