Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gündeme İlişkin Önemli Açıklamlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gündemdeki konulara ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının detayları haberimizde...

GÜNDEM 03.10.2017, 14:54 08.02.2019, 18:32
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gündeme İlişkin Önemli Açıklamlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin Türkiye Büyük Millet Meclisindeki Grup Toplantısına katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı grup toplantısında gündemdeki konulara ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündemdeki konulara ilişkin yaptığı açıklamalarında iki konu öne çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifa iddiaları hakkında açıklama yaptı. Daha sonra ise vergi artışı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

VERGİ ARTIŞI AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vergi artışına ilişkin yaptığı açıklamalarında "İcap ettiğinde vergi artışı yapılmaz mı yapılır, ama bir şartla; ortaya çıkan yükü doğru hesaplayarak, elde edilen kaynağı nereye kullanacağımıza ikna etmek şartıyla bunu yapabiliriz. Aksi halde "ben yaptım, oldu" anlayışına ekonomi politikalarında da yer yoktur" ifadelerine yer verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vergi artışına ilişkin açıklamasının detayları için TIKLAYIN.

MELİH GÖKÇEK AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vergi artışı açıklamasının yanı sıra Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifa iddialarına da yanıt verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konu ile ilgili olarak "Şu an böyle bir şey yok ama ileride olmayacağı anlamına gelmez" dedi. Melih Gökçek'in istifa iddiaları hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının detayları için TIKLAYIN.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Yorumlar (0)