Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Her şey çok güzel olacak' diyen kadına cevap

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Gönül Soframız' adlı programa katılmak için İstiklal Caddesi'ndeydi. Tramvaya binerek halkı selamlayan Erdoğan'a, halkın içinden bir kadın 'Her şey çok güzel olacak' diye seslendi. Erdoğan'ın cevabı sosyal medyada gündem oldu.

GÜNDEM 13.05.2019, 08:35
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Her şey çok güzel olacak' diyen kadına cevap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beyoğlu Belediyesinin geleneksel "Gönül Soframız" programına katılmak için Üsküdar Kısıklı'daki konutundan Taksim Meydanı'na geldi. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan Erdoğan iftar vaktine bir saat kala etrafını saran vatandaşlarla sohbet ederken, hatıra fotoğrafı çektirdi. Erdoğan, daha sonra beraberindekilerle Cumhuriyet Anıtı önünden nostaljik tramvaya bindi. Bir süre tramvayda seyahat eden Erdoğan, vatandaşları selamladı.

Bu sırada Erdoğan ile bir kadın arasında gerçekleşen diyalog sosyal medyada çok konuşuldu. Kadın Erdoğan'a "Başkanım her şey çok güzel olacak." dedi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan kadına, "Daha güzel olacak. daha güzel." ifadelerini kullandı.

İmamoğlu'na genç bir delikanlının söylemesiyle slogan olmuştu

"Her şey çok güzel olacak", CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sloganı olarak sosyal medyada yayılmıştı. Bu slogan Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul'daki seçim çalışmasında bir çocuk tarafından bulunmuştu. Seçim otobüsüne yanaşan çocuk "Ekrem abi, her şey çok güzel olacak" demiş, bunun üzerine İmamoğlu çocuğa, "Aynen.. Aferin sana delikanlı... Her şey çok güzel olacak. Çocuğa bak 'Her şey çok güzel olacak' diyor. Bu inanç yeter bize" demişti.

Yorumlar (0)