banner731

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kredi ve Burslara Zam Müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında burs ve krediler hakkında güzel haber vererek zam yapılacağını belirtti.

GÜNDEM 05.11.2019, 12:25
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kredi ve Burslara Zam Müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısında önemli açıklamlarda bulunarak kredi ve burslar hakkında bir müjde verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında 2020'de Ocak ayı itibari ile kredi veya burs ücretinin 500 TL'den 550 TL'ye çıkacağını belirtti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN AÇIKLAMALARI

Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları şöyle oldu:

Gezi parkı olaylarında vandallara eyvallah etmedik ve sokakları onlardan temizledik. FETÖ'nün 1 Aralık darbe girişimi ile hükümete ilk saldırısı geldi, bu oyunu da bozduk. Bu defa terör örgütü çukur eylemleri ile vatanımızda delikler açmaya teşebbüs ettiler. Bu girişimi de boşa çıkardık. Her seçimden birinci parti olarak çıkmaya da devam ettik. Doğrudan silaha başvurdular, 15 Temmuz darbe girişiminin cesaretle durdurulması dünya demokrasi tarihinin en şanlı direnişi olarak kayıtlara geçmiştir.

KREDİ VE BURS MÜJDESİ

Üniversite öğrencilerimize bir müjde vermek istiyorum. 2020'de ocak ayı itibarıyla kredi veya burs ücreti 500 liradan, 550 liraya çıkıyor.

Yorumlar (0)