Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Önemli Döviz Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yükselen döviz fiyatları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının detaylar haberimizde..

GÜNDEM 10.08.2018, 14:08 10.08.2018, 14:54
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Önemli Döviz Açıklaması

DOLAR 6 TL'NİN ÜZERİNE ÇIKMIŞTI

Günlerdir döviz fiyatları rekor kırıyor. Dolar bugün sabah saatlerinde 6 TL'nin üzerine çıkarken euro ise 7 TL'nin üzerine çıkmıştı. 

Yükselene döviz fiyatları hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çeşitli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dövizdeki hareketlilik ile ilgili 'Ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz' dedi.

Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında "Dolar molar bizim yolumuzu kesmez. Yastığının altında doları avrosu altını olan varsa bunu gitsin Türk Lirası ile bankalarımızda bozdursun. Bu bir milli yerli mücadeledir. Bu bir, bize karşı ekonomik savaş ilan edenlere benim milletimin cevabı olacaktır." ifadelerine yer verdi. 

Ayrıntılar geldikçe okuyucularımızla paylaşacağız...

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (1)
Ekonomist 1 yıl önce
Mümkünse açıklama yapmasın Sayın Erdoğan. Ekonomiden anlamadığı için ülkeyi borç batağına sürüklüyor. Ülkeye imam hatip yetiştirecem diye kalifiyesiz elemanlarla doldurdu. Mühendisleri işşiz bırakıp ülkenin üretim yapmasına izin vermedi. Cahilleri baş taci edersen ülkenin ekonomisi bu halde olur. 1 ekmeği 100 tl alacağınız günler gelecek bu kafayla giderseniz.