Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Seçim Kararı Sonrasında Kritik Zirve

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken seçim kararı almasında sonra bakanların yanı sıra, parti kurmayları ile bir araya gelerek bir görüşme gerçekleştirilecek. Yapılacak olan görüşme için 50 milletvekilinin katılması gerektiği ifade edilmişti ancak yapılan erken seçim açıklamasından sonra bütün milletvekillerinin toplantıya katılacağı belirtildi. Peki görüşmede hangi konular ele alınacak işte detaylar...

GÜNDEM 19.04.2018, 11:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Seçim Kararı Sonrasında Kritik Zirve

Son detaylara göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken seçim tarihini 24 Haziran 2018 olarak duyurmasından sonra kritik bir gelişme yaşandı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezinde acil olarak toplanılacağı ifade edilirken Bakanların yanı sıra AK Parti'nin bütün milletvekillerinin bir araya geleceği belirtildi.

Söz konusu yapılan seçim açıklamasından sonra ilk defa gerçekleştirilecek geniş kapsamlı bir toplantı yapılacağı belirtildi. Ayrıca kabine üyeleri ve milletvekilleri genel merkeze gitmek için harekete geçerken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken seçim konusunda görüşme yapılması için 50 milletvekilinin toplantıya katılacağı belirtilmişti.

Bu detaylara göre seçim kararının erken seçim olarak duyurulmasından sonra toplantıya bütün milletvekillerinin yanı sıra parti kurmaylarının katılım sağlayacağı gelen detaylar arasında...

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)