Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Siirt'e Müjde

AK Parti Siirt İl Başkanlığı 6'ncı Olağan Kongresine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gündeme ve Siirt'e ilişkin açıklamalarda bulundu. Siirt Üniversitesine tıp fakültesi müjdesi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarını haberimizde siz okuyucularımıza aktarıyoruz.

GÜNDEM 09.04.2018, 05:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Siirt'e Müjde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Siirt İl Başkanlığı 6'ncı Olağan Kongresine katıldı. 

Kongre kapsamında bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SİİRT'TE MÜJDEYİ VERDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı kongre kapsamında yapmış olduğu konuşmasında Siirt'e bir müjde verdi. 

Siirt Üniversitesi ile ilgili olarak bazı projelerin olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan  Siirt Üniversitesine 1,5-2 yıl içerisinde tıp fakültesi kurulacağını bildirdi. 

Siirt'in terör örgütlerine prim vermeyeceğine inandığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan konuya dair şu açıklamalarda bulundu. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yapmış Olduğu Konuşma,

"Şimdi size buradan bir müjde veriyorum. İnşallah Siirt Üniversitesine 1,5-2 yıl içerisinde, kararı çıktı, tıp fakültesini kuruyoruz. YÖK'ten geçti. Artık Sağlık Bakanlığımızın eğitim ve araştırma hastanesi üniversitemizin bir fakültesi olacak. Artık Siirtlinin sağa sola gitmesine gerek kalmayacak. Öyleyse daha çok çalışacağız. Sizler de bizleri mahcup etmeyeceksiniz. Yok PKK'ymış, oymuş buymuş, dik duracağız dik. Ben artık Siirtli kardeşlerimin bu terör örgütlerine pirim vermeyeceğine inanıyorum."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)