Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TBMM'de Ekonomik Saldırı Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TBMM'nin açılışında yaptığı konuşmasında ekonomik saldırılara ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

GÜNDEM 01.10.2018, 14:41 01.10.2018, 15:23
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TBMM'de Ekonomik Saldırı Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Büyük Millet Meclisinin 27. dönem açılışında bir konuşma yaparak ekonomik saldırıların olduğunu ifade etti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM'deki açıklamalarının detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

EKONOMİK SALDIRI AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında yer verdiği ekonomik saldırılar hakkında gece yarısı operasyonuyla Türkiye ekonomisini çökertmeye çalıştıklarını bu saldırının da atlatılmak üzere olunduğunu ifade etti.

Bunun yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarının devamında "Ekonomide asla haketmediğimiz, ülkemizin gerçek durumunu kesinlikle yansıtmayan dalgalanma sıkıntıların daha çok göze batmasına yol açıyor. Hep yaptığımız çalışmaları gözden geçiriyor hem de kendimize yeni hedefler belirliyoruz." ifadelerine yer verdi.

Yeni yönetim sisteminde de layusel olduğu düşünesine kapılmadıklarını ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan atılan her adımda yine millete hesap verme bilincinde olduklarını ifade etti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)