Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Uzman Erbaş Komando Bröve Takma Töreninde Önemli Açıklamalar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Isparta’daki General İhsan Alper Kışlası’nda düzenlenen 2018/8. Dönem Uzman Erbaş Komando Temel Kursiyerleri Bröve Takma Töreni’nde açıklamalarda bulunuyor...

GÜNDEM 12.10.2018, 11:34 12.10.2018, 12:08 Kerim Solak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Uzman Erbaş Komando Bröve Takma Töreninde Önemli Açıklamalar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Isparta’daki General İhsan Alper Kışlası’nda düzenlenen 2018/8. Dönem Uzman Erbaş Komando Temel Kursiyerleri Bröve Takma Töreni’ne katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

"Bu gençlerimizi vatana millete değerli bir evlat olarak yetiştiren ailelerine şükranlarımı sunuyorum. Isparta’daki bu eğitim merkezi sınırlarımızı içinde ve dışında nice kahramanlıklara imza atmış komandolarımızı yetiştirmiş müstesna bir kurumdur.

Teröristlere dünyayı dar eden komandolarımız bugün de bizim gururumuzdur. 

Dünyanın en eski düzenli ordusuna sahip bir ülke olarak her gencimizi potansiyel bir komando olarak görüyorum. Çanakkale’den doğu güneydoğu Anadolu bölgesindeki işgal hareketlerimize kadar bunun pek çok örneğini gördük.

En son 15 Temmuz’ bunu gördük. Hep birlikte millet olarak adeta bir kıyama kalktık. 15 Temmuz’da içindeki hainleri temizleyen kahraman ordumuz zaferden zafere koşuyor."

Ayrıntılar geliyor...

Kamupersoneli.net

Yorumlar (0)