Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeni Bütçe Açıklaması: 1 Ocak'ta Uygulanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamalarında yeni bütçe hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

GÜNDEM 02.10.2018, 12:18 02.10.2018, 12:35
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeni Bütçe Açıklaması: 1 Ocak'ta Uygulanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin haftalık olağan grup toplantısında çeşitli değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada yaptığı açıklamalarında Cuma günü büyük bir deprem ve tsunami yaşayan Endonezyalılara geçmiş olsun dileklerini ileterek hala ulaşılamayan yerler olduğunun ifade edildiğini belirtti ve hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi.

YENİ BÜTÇE AÇIKLAMASI

Türkiye Cumhuriyeti Devleti yeni bütçesi hakkında da değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında  414 kanun maddesinin değişmesi gerektiğini ifade ederek ikinci grupta kanunlarda yapılması gereken güncellemeler bulunduğunu ifade etti.

Bunun yanı sıra Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yönetim sistemine göre, hazırladığımız ilk bütçeyi de iki hafta sonra Meclis'e göndereceklerini 1 Ocaktan itibaren yeni bütçeyi uygulamaya başlayacaklarını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında stokçulara da çeşitli uyarılarda bulundu. Bu bağlamda Cumhurbaşkanı Erdoğan stoklara ve stokçulara fırsat verilmeyeceğini ifade etti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)