Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yerel Seçim Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara Altındağ'daki mitingde önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin olarak sandıklarda en güzel Osmanlı tokadını vuracaklarını belirtti.

GÜNDEM 20.02.2019, 16:49
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yerel Seçim Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Altındağ'da düzenlenen mitingde önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan buradaki açıklamalarında yerel seçimlere ilişkin önemli değrlendirmelerde bulundu. 

Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında yerel seçimlerde sandıklarda en güzel Osmanlı tokadını vuracaklarını belirtti. 

İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konu hakkındaki açıklamaları:

''SANDIKLARDA BUNLARA OSMANLI TOKADINI VURACAĞIZ''

İşte CHP'yi görüyorsunuz. Talimat nereden geliyor, Kandil'den geliyor. Açık ve net ne söylüyorlar; CHP, terör örgütünün desteklediği HDP, öbür tarafta adı İYİ Parti olan parti, yanında Saadet, dörtlü çete, 'Siz Güneydoğu'da, Doğu'da beraber olacaksınız' diyorlar. 'Batıda da AK Parti'yi, Erdoğan'ı çökertmek için bazı yerlerde HDP olarak seçime girmeyeceksiniz, aday göstermeyeceksiniz. Bazı yerlerde CHP'yi, bazı yerlerde İYİ Parti'yi destekleyeceksiniz' diyorlar. Bizler bu terör örgütlerinin dayanışma halinde olduğu bu seçimlerde sandıklarda bunlara en güzel Osmanlı tokadını vuracağız.

Yorumlar (0)