Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genelkurmaya Başkanı ve Bazı Bakanlar Hindistan'a Gittiler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmaya Başkanı ve beraberinde ki bazı Bakanların Hindistan'da bir takım ziyaretler gerçekleştirmeye gittikleri açıklandı.

GÜNDEM 30.04.2017, 19:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genelkurmaya Başkanı ve Bazı Bakanlar Hindistan'a Gittiler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmaya Başkanı Hulusi Akar ve beraberinde ki bazı Bakanların Hindistan'da bir takım ziyaretler gerçekleştirmek amacıyla, Türkiye saati ile 16.55'te özel uçakla Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'ye gittikleri belirtildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki heyeti, Palam Askeri Üssü'ne gelişinde Hindistan Gençlik ve Spor Bakanı Vijay Goel, Hindistan'ın Ankara Büyükelçisi Rahul Kulshreshth ile Türkiye'nin Yeni Delhi Büyükelçisi Şakir Özkan Torunlar'ın karşılandığı ifade edildi. 

KALABALIK BİR HEYET İLE GİTTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile beraber eşi Emine Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın da Yeni Delhi'ye geldikleri belirtildi.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)